Buďte víc než poradce

Přinášejte klientům více přidaných hodnot
a stabilizujte svůj měsíční příjem.

Hledáte cestu, jak klientům přinášet kvalitnější služby a zároveň být za své úsilí patřičně finančně ohodnoceni?

Pomáhám finančním poradcům oprostit se od závislosti na provizíchvyladit pracovní postupy v jejich spolupráci s klienty. Zaměřuji se především na implementaci placeného servisního poradenství(PSP) do praxe.

Co vám PSP přinese?

  • Zbavíte se závislosti na získávání stále nových klientů.
  • Nestabilní příjem? Stane se minulostí!
  • Dostanete zaplaceno za všechnu odvedenou práci. VŽDY!

Shlédněte krátké video se 7 tipy, jak úspěšně zavést PSP do praxe.

Pojďme se setkat online, kde si během 20 minut řekneme, zda nám vzájemná spolupráce dává smysl.

V čem vám konzultace pomohou především

  • Začít úspěšně sjednávat balíčky placeného servisního poradenství u klientů
  • Správně s klienty komunikovat myšlenku servisního poradenství
  • Vyladit systém práce s klienty k maximální efektivitě
  • Přistupovat k věcem jednoduše a zbytečně si nekomplikovat život
  • Uplatnit získané informace ze seminářů ADVALO v praxi
  • Ujasnit si směr svého podnikání
  • Uvědomit si hodnotu sebe, svého času, svých znalostí a zkušeností

Inspirace

Krok za krokem, stávám se placeným servisním poradcem

Rubrika, kde postupně zveřejňuji formou e-booku zdarma nejrůznější rady, tipy a náměty pro finanční poradce, kteří chtějí poskytovat placené servisní poradenství jako službu, za kterou platí klienti napřímo.

Reference

Co říkají ti, kteří mou pomoc využili...

Dana jsem oslovil jako jednoho z řečníků po absolvování semináře placeného servisního poradenství od společnosti ADVALO. V individuálních konzultacích mi pomohl především nastavit procesy v jednání s klienty. Díky Danovi jsem si uvědomil, že ne vše je každému jasné, jak jsem se domníval a je potřeba to klientům říkat a vysvětlovat. Díky svému novému nastavení jsem získal nové klienty, na které bych si dříve netroufl. Dan umí své dlouholeté zkušenosti skvěle předávat dál a přidaná hodnota spolupráce s ním je pro mě doslova miliónová. Jeho konzultace doporučuji každému poradci, který si potřebuje ujasnit koncept svého podnikání a uchopit jej správně v praxi.
Bc. Tomáš Sasín, PFPfinanční poradce
Spolupráci s Danem bych určitě doporučila každému, kdo se chce někam dostat ve finančním poradenství, ale i těm, kteří si třeba nejsou jistí, zda je to pro ně správný směr. Mě osobně Dan pomohl získat skvělou zkušenost. Rozhodně dokáže dodat chuť do práce a celkově si spolupráce s ním moc cením.
Ing. Monika Strašákovádaňová poradkyně
S Danem jsem spolupracovala několik měsíců a díky němu jsem se naučila si lépe organizovat svůj čas a dělat věci efektivněji. Zlepšila jsem se v komunikaci s lidmi a ve vedení obchodního jednání. Celkově jsem moc ráda za tuto cennou zkušenost.
Bc. Adéla Galovičovámakléřka
Dana jsme poznali v našem vzdělávacím kurzu, kde byl jedním z účastníků. Po kurzu jsme se s ním spojili a pomohli mu zařadit Placené servisní poradenství do jeho praxe. Ukázalo se, že Dan má tuto problematiku již velmi dobře promyšlenou, ví, co chce svým klientům předávat a také ví, jaká je cena jeho práce. Během velmi krátké doby se mu podařilo představit novou službu Placeného servisního poradenství svým klientům a úspěšně s nimi navázat novou podobu obchodního vztahu, která přinášela benefity oběma stranám. Proto se Daniel stal i jednou z tváří našich následujících cyklů vzdělávání a pravidelně jej velmi rádi požádáme o pomoc a vhled do problematiky, protože dokáže velmi srozumitelně popsat svá jednání s klienty, výhody placeného poradenství pro klienta, změnu v nastavení mysli poradce, a to vše se zároveň promítá i do jeho praxe, kde svým klientům přináší nadstandardní služby nad rámec klasického finančního poradenství a klienti s ním velmi rádi navazují dlouhodobý vztah.
Marcela Jirků a Lukáš KaplanBusiness developerka a jednatel společnosti ADVALO

Chcete se na něco zeptat?