Buďte víc než poradce

Zefektivněte svou každodenní praxi, přinášejte klientům více přidaných hodnot a staňte se jejich parťáky

Hledáte cestu, jak klientům přinášet kvalitnější služby a zároveň být za své úsilí patřičně finančně ohodnoceni?

Pomáhám finančním poradcům vyladit pracovní postupy v jejich spolupráci s klienty. Zaměřuji se především na implementaci placeného servisního poradenství do praxe.

Pojďme se setkat online, kde si během 20 minut řekneme, zda nám vzájmená spolupráce dává smysl.

V čem vám konzultace pomohou především

  • Vyladit systém práce s klienty k maximální efektivitě
  • Přistupovat k věcem jednoduše a zbytečně si nekomplikovat život
  • Ujasnit si směr svého podnikání
  • Začít úspěšně sjednávat balíčky placeného servisního poradenství u klientů
  • Uvědomit si hodnotu sebe, svého času, svých znalostí a zkušeností
  • Uplatnit získané informace ze seminářů ADVALO v praxi

Reference

Co říkají ti, kteří mou pomoc využili...

Dana jsem oslovil jako jednoho z řečníků po absolvování semináře placeného servisního poradenství od společnosti ADVALO. V individuálních konzultacích mi pomohl především nastavit procesy v jednání s klienty. Díky Danovi jsem si uvědomil, že ne vše je každému jasné, jak jsem se domníval a je potřeba to klientům říkat a vysvětlovat. Díky svému novému nastavení jsem získal nové klienty, na které bych si dříve netroufl. Dan umí své dlouholeté zkušenosti skvěle předávat dál a přidaná hodnota spolupráce s ním je pro mě doslova miliónová. Jeho konzultace doporučuji každému poradci, který si potřebuje ujasnit koncept svého podnikání a uchopit jej správně v praxi.
Bc. Tomáš Sasín, PFPfinanční poradce
Spolupráci s Danem bych určitě doporučila každému, kdo se chce někam dostat ve finančním poradenství, ale i těm, kteří si třeba nejsou jistí, zda je to pro ně správný směr. Mě osobně Dan pomohl získat skvělou zkušenost. Rozhodně dokáže dodat chuť do práce a celkově si spolupráce s ním moc cením.
Ing. Monika Strašáková26 let, účetní
S Danem jsem spolupracovala několik měsíců a díky němu jsem se naučila si lépe organizovat svůj čas a dělat věci efektivněji. Zlepšila jsem se v komunikaci s lidmi a ve vedení obchodního jednání. Celkově jsem moc ráda za tuto cennou zkušenost.
Bc. Adéla Galovičová29 let, makléřka

Chcete se na něco zeptat?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu a následné komunikaci během případné spolupráce Zásady zpracování osobních údajů