Placené servisní
poradenství

Odevzdejte veškeré starosti s finančními
produkty do rukou odborníka
a užívejte si

výhody nadstandardního servisu.

Co to je placené servisní poradenství (PSP)?

Princip PSP je založen na tom, že klient odevzdává veškeré starosti o své finanční portfolio do rukou poradce. Poradce tak klientům garantuje nadstandardní servisní služby, v rámci kterých je s klientem v pravidelném kontaktu a prostřednictvím na míru vypracovaného finančního plánu udržuje klientovo finanční portfolio vždy aktuální s ohledem na jeho cíle, životní situaci a dění na finančních trzích. Klient tak má jistotu, že už ho nepřekvapí žádná nepříjemnost, která by vznikla v důsledku toho, že něco opomněl.

Díky pravidelné péči o finanční portfolio klienta, dosahujeme maximální efektivity v jeho nastavení. Optimalizujeme výdaje za pojištění pravidelným porovnáváním možností na trhu. Daří se nám zvyšovat výnosnost investic a zároveň minimalizujeme zbytečné výdaje, které by mohly vzniknout např. ve chvíli, kdy se včas neohlídá fixace úrokové sazby u hypotéky na další období.

Klient má o všem perfektní přehled díky výročním schůzkám, kde od nás dostává vždy nový finanční plán, který odráží aktuální nastavení finančního portfolia. Navíc v této úrovni spolupráce získávají klienti možnost využít právní zastoupení při likvidaci pojistných událostí či služby přednostního odbavení při řešení jejich požadavků. Komplexní zpracování veškeré administrativy za klienta je samozřejmostí, takže naši klienti šetří kromě peněz i spoustu času.

Služby SERPO jsou zpoplatněny paušálním měsíčním poplatkem dle aktuálního ceníku, který hradí klient přímo poradci. Rozsah poskytovaných služeb i cena jsou individuální a lze je nastavit každému na míru. Specifikem této služby je skutečnost, že peníze, které za ni klienti zaplatí, se jim mnohdy mnohonásobně vrací díky pravidelné péči o jejich portfolio.

Tato forma spolupráce přináší důvěrnější vztah mezi poradcem a jeho klienty a to i v tom smyslu, že je jasně dané, kde je práce poradce ohodnocena zprostředkovatelskou odměnou a kde už si klient platí za servisní péči sám.

Díky pravidelným platbám od klientů se poradce částečně oprostí od závislosti na provizích, což vede ke stabilizaci jeho příjmů a snížení tlaku na prodej produktů. Tento fakt klienti vnímají a vítají velmi pozitivně.

Poradce klientům přináší více přidaných hodnot, je s nimi častěji v kontaktu a stará se jim o portfolio intenzivněji. Díky tomu spokojení klienti rádi doporučují tuto spolupráci svým blízkým.

Díky servisnímu poradenství získate především

  • Klid a jistotu, že je vše zařízené a že jste na nic nezapomněli
  • Srozumitelný finanční plán, sestavený podle vašich cílů, potřeb a životní situace
  • Na míru nastavený balíček servisních služeb
  • Tým specialistů, který vám se vším rád pomůže a problémy vyřeší za vás
  • Důvěrnější vztah se svým finančním poradcem
  • Transparentní formu spolupráce
  • Nadstandardní služby v podobě právního zastoupení při likvidaci pojistných událostí
  • Maximální výnosnost svých investic a rezervotvorných produktů
  • Jistotu, že za pojištění a jiné finanční produkty nepřeplácíte nic navíc

Reference

Co říkají klienti v rámci našich pravidelných výročních setkání...

Za nás oboch absolútna spokojnosť. Je úplne skvelé mať výročnú schôdzku a prebrať kde by mohli byť eventuálne zmeny, čo sa zmenilo a tým pádom aká zmena portfolia je vhodná. Plus viete veci skvelo vysvetliť, takže za mňa osobne značka ideál. Je úplne skvelé že máte pod palcom všetky výročia zmlúv, ste schopný k nim eventuálne vyjednať zľavy, eventuálne zmeny ak treba, čo by bežný človek ani neskúšal. Celkovo táto zložka, kde sa o zmluvy nemusíme starať my, výrazne odbremení život. Priebeh riešenia hypotéky tiež považujeme za hladký a efektívny, takže super :). Ja dúfam že som na nič nezabudla, v každom prípade, sme veľmi spokojní klienti :) 
Stanislava a Matěj Bezdíčkovi32 a 34 let, výzkumníci
Placené poradenství využívám už několik let. Pomáhá mi lépe zhodnotit finanční prostředky, které mám k dispozici a ušetřit na výdajích. Na pana Jasného není problém se obrátit s libovolnou otázkou a spoustu administrativy řeší za mě. Sám mě upozorňuje na výročí smluv a každý rok vypracuje aktuální finanční plán. S jeho službami jsem spokojený a mohu jen doporučit.
Ing. Michal Konečný36 let, programátor
Oceňuji, že vždy vše vysvětlujete jasně a srozumitelně. Jsem rád, že se vždy sám ozvete, když je něco třeba. Je vidět, že se zajímáte o klienta, ale i o finanční trh a jste informován. Sám bych neměl šanci ani čas se k těm informacím dostat a hlavně se v nich vyznat.
Ing. Petr Horáček39 let, programátor
S panem Jasným spolupracujeme už 6 let. Na naší spolupráci nejvíc oceňuji otevřenou komunikaci, rychlé jednání a "nevnucovaní" nabídek za každou cenu. Všechny produkty jsou nastaveny naší rodině a rozpočtu na míru. Po důkladném vysvětlení a vzájemné dohodě. Díky faktu, že spousta finančních záležitostí lze založit/upravit on-line, není ani problém vzdálenost. Velkým přínosem je pro nás i to, že se nemusíme o nic starat. Veškeré informace k nastavení plateb dostaneme do e-mailu, veškeré dokumenty k podpisu jsou předem připraveny. Končící fixaci hypotéky hlídat taky nemusíme, máme na to "svého" člověka. Vzhledem k tomu, že se ve finančním trhu a aktuálních produktech nevyznám dává mi smysl platit odborníka, který mi svými službami v konečném důsledku nakonec peníze může i ušetřit.
Alena Sobotková s rodinou37 let, zdravotní laborantka
Spolupracuji s panem Jasným již od roku 2016 a jsem spokojen. Oceňuji jeho profesionalitu, znalost trhu a individuální přístup. Díky němu jsem zvýšil finanční zabezpečení své rodiny a nyní ladíme investiční portfolio. Placené servisní poradenství mi dává smysl, protože mám pravidelnou kontrolu a aktualizaci portfolia a také možnost konzultovat s ním jakékoliv otázky. Nedávno jsem bohužel řešil pojistnou událost. Jsem rád že jsem místo listování pojistnými podmínkami mohl jen zvednout telefon a v rámci servisu nechat událost vyřešit právníkem. Je pro mě nejen finančním poradcem, ale i důvěryhodným partnerem.
Mgr. Josef Ludvíček s rodinou33 let, programátor
Ve finančních produktech se orientuji velmi letmo. Z nepřeberného množství, ale málokdy mám čas vybírat a pročítat podmínky, které mě velmi často matou. Pan Jasný mi vždy ochotně poradí a pomůže mi zařídit vše potřebné. Vše mam nastavené na míru tak, jak to mě a mé rodině vyhovuje. Hlavní výhodou placených servisních služeb je pro mě hlavně fakt, že za mě pan Jasný hlídá výročí smluv a v případě potřeby, zařídí vhodnou aktualizaci portfolia pro získání výhodnějších podmínek. Jsem jeho klientkou téměř 5 let a za tu dobu se stal klientem i můj manžel a širší rodina.
Monika Uhlířová s rodinou30 let, administrativní pracovnice

Chcete se na něco zeptat?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu a následné komunikaci během případné spolupráce Zásady zpracování osobních údajů