Reference

Co říkají ti, kterým již pomáhám...

Za nás oboch, absolútna spokojnosť, je úplne skvelé mať výročnú schôdzku a prebrať kde by mohli byť eventuálne zmeny, čo sa zmenilo a tým pádom aká zmena portfolia je vhodná. Plus viete veci skvelo vysvetliť, takže za mňa osobne značka ideál. Je úplne skvelé že máte pod palcom všetky výročia zmlúv, ste schopný k nim eventuálne vyjednať zľavy, eventuálne zmeny ak treba, čo by bežný človek ani neskúšal. Celkovo táto zložka, kde sa o zmluvy nemusíme starať my, výrazne odbremení život. Priebeh riešenia hypotéky tiež považujeme za hladký a efektívny, takže super :). Ja dúfam že som na nič nezabudla, v každom prípade, sme veľmi spokojní klienti :) 
Stanislava a Matěj Bezdíčkovi32 let, mikrobiolog
Spolupracuji s panem Jasným již od roku 2016 a jsem spokojen. Oceňuji jeho profesionalitu, znalost trhu a individuální přístup. Díky němu jsem zvýšil finanční zabezpečení své rodiny a nyní ladíme investiční portfolio. Placené servisní poradenství mi dává smysl, protože mám pravidelnou kontrolu a aktualizaci portfolia a také možnost konzultovat s ním jakékoliv otázky. Nedávno jsem bohužel řešil pojistnou událost. Jsem rád že jsem místo listování pojistnými podmínkami mohl jen zvednout telefon a v rámci servisu nechat událost vyřešit právníkem. Je pro mě nejen finančním poradcem, ale i důvěryhodným partnerem.
Mgr. Josef Ludvíček s rodinou33 let, programátor
Placené poradenství využívám už několik let. Pomáhá mi lépe zhodnotit finanční prostředky, které mám k dispozici a ušetřit na výdajích. Na pana Jasného není problém se obrátit s libovolnou otázkou a spoustu administrativy řeší za mě. Sám mě upozorňuje na výročí smluv a každý rok vypracuje aktuální finanční plán. S jeho službami jsem spokojený a mohu jen doporučit.
Ing. Michal Konečný36 let, programátor
Za již tříletou spolupráci s Vámi jsem moc vděčný. Díky naší spolupráci jsem ušetřil spoustu času při hledání a výběru vhodných finančních produktů a služeb. Na jednání s Vámi nejvíce oceňuji Váš „přátelský“, ale přesto velice profesionální přístup. Vždy jste schopen danou věc vysvětlit velice jednoduše a naprosto srozumitelně. Vaše informovanost je skvělá. Udržujete si přehled o novinkách a nabídce produktů. Dokážete poradit i nad rámec Vámi nabízených služeb.

Za naší dosavadní spolupráci musím říct, že zatím bylo vždy vše tak, jak jsme se spolu domluvili a k mé spokojenosti. Vašim klientům bych chtěl vzkázat, aby se nebáli. Sám jsem jakékoliv finanční poradce jistou dobu naprosto odmítal, ale myslím si, že v dnešní době to pro člověka, který se v této oblasti nepohybuje, už snad ani jinak nejde. A také aby se lidé nebáli zeptat. Je daleko lepší se desetkrát zeptat někoho, kdo financím rozumí, než potom „vyhazovat peníze oknem“.

Známým vás doporučuji a s dobrým pocitem. Díky naší dosavadní spolupráci mám ušetřený čas, peníze a nervy.
Lukáš Žák 28 let, elektrotechnik
Pro spolupráci jsem se rozhodl na základě doporučení od mého bývalého kolegy právě díky vysoké spokojenosti s osobním jednáním a přehledem dostupných nabídek na finančním trhu už při prvním setkání. Mým požadavkům, ať už na nabízené služby (nebylo mi vůbec vnucováno to, co jsem zrovna v aktuální chvíli nechtěl), tak i na najití výhodnějšího produktu, který jsem měl sjednán už z dřívějška, bylo vždy vyhověno. A to formou představení vždy více produktů k posouzení, co by konkrétně vyhovovalo přímo mé osobě.

Díky spolupráci jsem si založil několik dlouhodobě spořicích účtů a také zlepšil podmínky pro mé povinné ručení, díky kterému mám roční úsporu přibližně o 1 500 Kč.

Pan Jasný se o Vás stará i když si myslíte, že máte vše dobře zařízeno. Ale díky změnám v zákoně ani nevíte, že je něco špatně. V té chvíli Vám dává okamžitě vědět a už rovnou nabízí alternativy, aby pro Vás byly změny co nejvíce přehledné a bezproblémové.
Jiří Částka 28 let, elektrotechnik
Nebojte se řešit své finance s finančním poradcem, i pokud máte pocit, že máte o svých financích jasný přehled. I když by se vám mohla schůzka zdát zbytečná, pořád se můžete dovědět nejen zajímavé informace o současných produktech, ale také o nabídkách, ke kterým byste jinak nemuseli mít přístup a které vám může zprostředkovat právě váš finanční poradce.

S panem Jasným spolupracuji již od jara 2015 a na spolupráci oceňuji možnost komunikace přes různé kanály, protože ne vždy je možná osobní schůzka. Pomáhá mi to v tom, abych neměla peníze uložené jen na jednom místě a také abych peníze pravidelně odkládala (a tím kontrolovala i případné výdaje). Díky spolupráci s ním jsem ušetřila. Odhaduji, že se řádově jedná o desítky tisíc korun...
Eva Zámečníková 33 let, programátorka
Na jednání s Vámi oceňuji spolehlivost, srdečnost, komunikativnost a pozitivní pohled na život. Vždy jste splnil, co jste slíbil. Máme ve Vás někoho, kdo nám kompletně zajišťuje rodinné finance a nemusíme stále kontrolovat co a jak s penězi.
Lenka Skalická s rodinou 37 let, optička
S Danem jsem se poznala v bývalé práci a finance s ním řeším už asi 4 nebo 5 let. Osobní meetingy s ním jsou příjemný pokec. Žádný pushing do ničeho. Díky němu mám nastavené penzijní připojištění, investiční balíček, povinné ručení a zdravotní pojistku. Sama bych se k tomu pořádně nedokopala a hlavně neprokousala podmínkami atp. Takhle vím, že je o to postaráno a když se děje nějaká změna nebo potřebuju poradit s novým produktem, vím, na koho se obrátit. A vím, že se mi bude plně věnovat a nastaví vše podle mých potřeb.

Nechte si poradit od někoho, kdo do toho vidí mnohem víc než obyčejní smrtelníci. Nechte veškeré papírování na Danovi. Je to člověk, na kterého se můžete spolehnout, protože víte, že práci odvede na 200%.
Kateřina Velká31 let, personalistka
Ochotný, příjemný člověk, který se orientuje v problematice a nabízí zajímavé řešení. Vždy jste ochotný pomoci, a to i s produkty, které nejsou od Vás. Netlačíte mě do produktů, které nechci. Vaše jednání je seriózní, tedy i komunikace s Vámi je mi příjemná. V naší spolupráci nešlo až tak o finanční úsporu, spíš o zjednodušení a zefektivnění využívaných produktů. Uspořila jsem každopádně čas a získala přehlednou sestavu všech pojištění, spoření a úvěrů co mám.
Barbora Pořízková s rodinou35 let, maminka na mateřské
Na naší spolupráci oceňuji Vaši upřímnost a schopnost vysvětlit věci, které pro mě nejsou banální. Sám se minimálně jednou do roka ozvete a sejdeme se, abychom prošli vše, co mám od Vás zařízené. Také velice oceňuji, že mi dáte vědět, když je na trhu nějaká novinka, či byste pro mě mohl sjednat výhodnější připojištění. Zde si vzpomenu, jak jsem si skrze Vás sjednala stavební spoření, protože nabízeli lepší úrok.

Vždy jste mi zařídil vše, co jsem chtěla, a dokonce i jak jsem to chtěla. Také jste mi vždy velice dobře poradil, co dalšího bych mohla chtít, jelikož nevím, co vše mi finanční trh nabízí a může nabídnout. Již jsem na Vás dala i svým známým kontakt. Je to proto, že jsem s Vámi velice spokojená, komunikace je skvělá a vypracování návrhu bylo vždy za velmi krátký čas. Zde bych vyzdvihla, že vždy vypracujete několik návrhů a necháte mě z nich vybrat. Spolupráce s Vámi mi pomáhá v tom, že se dokážu lépe orientovat ve svých financích.
Kateřina Adamusová27 let, výzkumnice
Na Dana se můžu ve všem absolutně spolehnout, to je pro mě stěžejní. Spolupracuji s ním asi 5 let a výsledkem spolupráce je to, že mám ošetřené pojistky na podstatné věci a šetřím si na důchod. V podstatě vše, co směřuje do pojistek a spoření bych jinak utratila.

S Danem se mi jedná vždy příjemně. Jsem ráda, když zavolá a vůbec nemám pocit, že by mě kdykoliv obtěžoval a ztrácela jsem čas, což se o podstatné části poradců říct nedá.
Lenka Konečná47 let, administrativní pracovnice
Spolupráce s Vámi je přínosná, protože se vyznáte na trhu a šetříte nám hromadu času tím, že nám vhodné a výhodné smlouvy najdete. Je pro mě velikou výhodou, že tyhle starosti mohu přenechat na Vás.

Kromě úspory času jste nám ušetřil i peníze a to asi nejvíce na hypotéce. Tam to bude pravděpodobně v tisících. Velice oceňuji Váš vstřícný a příjemný přístup. Ale hlavně upřímnost, ta je pro mě nejdůležitější.
Jiří Konečný s rodinou31 let, programátor
Jednání vždy s úsměvem, na rovinu a bez jakýchkoliv výtek. S málokterým „finančním poradcem“ se od srdce zasmějete a navíc vše vyřešíte bez problémů. Líbí se mi rychlá, účelná a příjemná komunikace, oceňuji zároveň nadhled a férové jednání. Domluva vždy rychlá a jasná, slíbená korespondence i zpracované výsledky vždy včas zaslány.

Všem potenciálním klientům pana Jasného bych rád vzkázal: “Kdo chce mít přehled a pořádek ve svých financích a ještě k tomu vše řešit v klidu s úsměvem a na rovinu, může se na pana Ing. Jasného určitě spolehnout.“
Martin Král43 let, učitel
Chtěl bych pochválit práci a přístup pana Jasného. Neorientuju se vůbec ve světě financí a půjček. Díky panu Jasnému a jeho skvělému přístupu mě dobře poradil s pojištěním a hypotékou. Vše mě dal do pořádku a za jeho profesionální přístup jsem vděčný. Všem mohu jen doporučit. Pan Jasný ví, co dělá a hlavně dělá svou práci srdcem.
Michal Merta40 let, kalič železa
Svět financí, pojištění, spoření, půjček a úroků je pro mě naprostá džungle. Proto velmi oceňuji Danovu empatii a lidský přístup. Velmi srozumitelně nám vše vysvětlil a nabídl možnosti jak s penězi naložit. Bez nátlaku a zbytečných složitostí, v uvolněné přátelské atmosféře. Doporučuji a přeji mnoho spokojených klientů. 🙂
Lenka Laštovičková s rodinou41 let, masérka
Jsem konzervativní povahy a tudíž nemám rád změny. Je mi ale jasné, že minimálně po několika letech je potřeba své finance aktualizovat. Situaci na finančním trhu, ale podrobně nesleduji, takže jsem sháněl odborníka. Daniel Jasný mě připravil komplexní revizi všech mých finančních produktů dle mého zadání, poradil co nechat a co by bylo potřeba upravit. Téměř vše další zařídil, takže jsem ušetřil spoustu času. S jeho službami jsem velice spokojen.
Josef Provazník53 let, manažer výroby
Pana Jasného velmi doporučuji pro jeho profesionalitu, ochotu a velmi vstřícný přístup. Je to profík, který se o svůj obor zajímá a má obrovský přehled a s úsměvem efektivně poradí, pomůže a vše nastaví ke spokojenosti klienta. Do ničeho nenutí a respektuje přání a možnosti klientů. Moc děkujeme za Vaši pomoc nejen nám.🙂
Jana Valentová s rodinou37 let, zdravotní sestra
Odbornost Daniela nedokážu s jistotou hodnotit. Na to bych musel být sám hodně dobře orientovaný ve světě financí a to nejsem.

Co hodně oceňuji je, že nás Daniel do ničeho netlačí, zjistí a připraví všechny informace, nabízí různá řešení a je schopen ze své pozice i vyjednat slevy, na které bychom jinak asi nedosáhli. Prostě profesionální a slušné jednání.
Pavel Fátor s rodinou40 let, montér výtahů
Díky Danielovi jsem začala přemýšlet o svém životě i z jiného pohledu. Jelikož jsem ještě studentka, finance a budoucnost s nimi jsem zatím nijak moc neřešila, díky této spolupráci o tom ale už přemýšlím a začínám si zajišťovat svoji budoucnost. Nejvíce si vážím přátelského přístupu, vše je řečeno na rovinu a hlavně skvěle pochopitelné. Děkuji za vše a ráda ostatním doporučuji 🙂
Monika Strašáková23 let, studentka
Dana znám z bývalé práce, ještě než se naplno začal věnovat financím. Proto když jsem potřebovala poradit, obrátit se na někoho koho znám pro mě bylo jednodušší. Když se o nějaký produkt zajímám, stačí dát vědět, Dan vše zařídí a nemusím nikde pobíhat a řešit sama po pobočkách. Vše je vyřízeno rychle a k mé spokojenosti.
Kateřina Horáčková29 let, konzultantka
Práci Dana doporučuji všemi deseti. Měla jsem zkušenosti s více finančními poradci, ale jenom u něj jsem viděla opravdu poctivě odvedenou práci. Vše vždy dobře vysvětlil a dokázal poradit. I z tohoto důvodu jsem přes dva roky pracovala v jeho týmu. Velice si vážím jeho osobního přístupu, kterým dokázal poradit nejen mně, ale i mé rodině.
Eliška Brychtová27 let, průvodkyně
S panem Jasným spolupracujeme už 6 let. Na naší spolupráci nejvíc oceňuji otevřenou komunikaci, rychlé jednání a "nevnucovaní" nabídek za každou cenu. Všechny produkty jsou nastaveny naší rodině a rozpočtu na míru. Po důkladném vysvětlení a vzájemné dohodě. Díky faktu, že spousta finančních záležitostí lze založit/upravit on-line, není ani problém vzdálenost. Velkým přínosem je pro nás i to, že se nemusíme o nic starat. Veškeré informace k nastavení plateb dostaneme do e-mailu, veškeré dokumenty k podpisu jsou předem připraveny. Končící fixaci hypotéky hlídat taky nemusíme, máme na to "svého" člověka. Vzhledem k tomu, že se ve finančním trhu a aktuálních produktech nevyznám dává mi smysl platit odborníka, který mi svými službami v konečném důsledku nakonec peníze může i ušetřit.
Alena Sobotková s rodinou37 let, zdravotní laborantka
Oceňuji, že vždy vše vysvětlujete jasně a srozumitelně. Jsem rád, že se vždy sám ozvete, když je něco třeba. Je vidět, že se zajímáte o klienta, ale i o finanční trh a jste informován. Sám bych neměl šanci ani čas se k těm informacím dostat a hlavně se v nich vyznat.
Ing. Petr Horáček39 let, programátor
Ve finančních produktech se orientuji velmi letmo. Z nepřeberného množství, ale málokdy mám čas vybírat a pročítat podmínky, které mě velmi často matou. Pan Jasný mi vždy ochotně poradí a pomůže mi zařídit vše potřebné. Vše mam nastavené na míru tak, jak to mě a mé rodině vyhovuje. Hlavní výhodou placených servisních služeb je pro mě hlavně fakt, že za mě pan Jasný hlídá výročí smluv a v případě potřeby, zařídí vhodnou aktualizaci portfolia pro získání výhodnějších podmínek. Jsem jeho klientkou téměř 5 let a za tu dobu se stal klientem i můj manžel a širší rodina.
Monika Uhlířová s rodinou30 let, administrativní pracovnice
S p.Jasným spolupracuji asi od roku 2016 a čeho si opravdu vážím, že za tu dobu mi byl p. Jasný schopný a ochotný poradit i ohledně věcí ne přímo spojených s jeho službami. A proto že se sám na finančním trhu moc neorientuji, jsem rád že mám někoho, na koho se v tomto ohledu mohu spolehnout a kdo se mi o moje investice a spoření postará. Placené finanční poradenství mi dává o to větší smysl protože jednak tomuto oboru sám nerozumím a druhak nemám čas se zabývat vývojem na finančním trhu a sledovat změny. Takto mám jistotu kontroly aktuálnosti a výhodnosti produktů. Myslím si, že za roky co s p. Jasným spolupracuji, mi jeho rady a pomoc ušetřily nemalou část mých investovaných financí a to je jenom velké plus.
Lukáš Žák33 let, projektant

Dostaňte své finance do rovnováhy

Zvu Vás na osobní setkání

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu a následné komunikaci během případné spolupráce Zásady zpracování osobních údajů