Úspěšný vysokoškolák

Nech se i ty provést cestou k úspěchu a vydělávej si již při studiu

Možná právě od tebe za pár let uslyším:

Spolupráci s Danem bych určitě doporučila každému, kdo se chce někam dostat ve finančním poradenství, ale i těm, kteří si třeba nejsou jistí, zda je to pro ně to pravé. Mě osobně Dan pomohl získat skvělou zkušenost a zároveň mi pomáhal i s případnými problémy v osobním životě. Rozhodně dokáže dodat chuť do práce a celkově si spolupráce s ním moc cením.
Bc. Monča Strašáková23 let, studentka
S Danem jsem začala spolupracovat při studiu na VŠ. Hledala jsem brigádu dlouhodobějšího charakteru, která mi kromě peněz přinese i něco navíc. Pochybnosti jsem pochopitelně měla, protože ve společnosti se na tuto práci nahlíží více negativně. Avšak Danův osobní přístup mne hodně podpořil. Práce ve financích mi dala hodně nových znalostí a zkušeností a to nejen o finančním trhu. Zdokonalila jsem se v soft skills, uvědomila si hodnotu času a potkala spoustu zajímavých lidí včetně skvělých přátel. Srovnala jsem si své hodnoty a vztahy se svým okolím. Uvědomila jsem si, že není zas tolik důležité, co člověk vystuduje, ale jakou praxi a zkušenosti při studiu získá a může pak uplatnit na pracovním trhu.
Bc. Eliška Brychtová27 let, průvodkyně
Měla jsem možnost s Danem několik měsíců spolupracovat a během této doby jsem se hodně naučila. Nejen, že jsem si prohloubila veškeré znalosti ohledně možností, které se ve světě financí nabízejí, ale díky Danovi jsem se naučila si lépe organizovat svůj čas a dělat věci efektivněji. Naučila jsem se také plánovat, komunikovat s lidmi, vést rozhovor a sestavovat projekty klientům na míru. Dan mi od začátku s prací hodně pomáhal a kdykoliv jsem něco potřebovala, byl mi k dispozici. Jelikož jsem odcestovala na delší dobu do zahraničí, tak už se financím nevěnuji, ale během své práce jsem pomohla několika lidem se správou jejich financí a celkově jsem moc ráda za tuto cennou zkušenost.
Br. Adéla GalovičováObchodní zástupce

O čem je program úspěšný vysokoškolák a pro koho je určen?

Polož si otázku "CO CHCI?".

Čím více odpovědí z níže uvedených se shoduje s tvými touhami, tím více je tento program právě pro tebe.

 • Přivydělávat si při studiu
 • Mít flexibilní pracovní dobu i místo výkonu práce
 • Poznat a využívat své silné stránky, rozvíjet se (Dle statistik pouze 2% studentů zná své silné stránky a celých 87% lidí je v životě nevyužívá)
 • Pracovat v pohodovém kolektivu
 • Objevit svůj talent, využít svůj potenciál a ukázat světu, že na to mám
 • Získat zkušenosti, referenci do životopisu a zajímavé kontakty
 • Dělat věci po svém a ve vlastním tempu
 • Věnovat se smysluplné práci, která mě bude bavit
 • Dělat práci, kde vidím hned výsledky
 • Pomáhat lidem
 • Umět se orientovat na finančním trhu
 • Podnikat při studiu či rozjet vlastní firmu

Našel si svou odpověď?

Pro bližší informace mě kontaktuj.

Všechno na web nevmáčknu a nikdo by to stejně nečetl. Každý člověk je jedinečný a má odlišné zájmy, potřeby a očekávání. Za sebe mohu říct jediné. I když jsem to v minulosti nikdy neplánoval, tak už 7 let podnikám na finančním trhu a pomáhám lidem nacházet hlubší význam ve věcech, které jim přicházejí do života.

Jsem odborník na sestavování osobních finančních plánů, komunikaci a rozvoj osobnosti. Mezi mé hlavní hodnoty patří upřímnost a lidský přístup. Své zkušenosti a pohled na život s radostí předávám dalším lidem a pomáhám jim nalézat tu jejich cestu, která jim dává smysl.

Pokud máš pochybnosti o tom, zda to zvládneš nebo zda je finanční trh pro tebe vhodný, rád se s tebou setkám osobně, ať zjistíme, jak to vlastně ve skutečnosti je a zda by dávalo smysl pouštět se do spolupráce. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu a následné komunikaci během případné spolupráce Zásady zpracování osobních údajů