Šťastný člověk

Jak dosáhnout pocitu štěstí a finanční svobody díky tomu, že pomáháte druhým?

Prací člověk tráví velkou část života. Proto, aby byl dlouhodobě spokojený, je důležité, aby mu to, co dělá, dávalo hlubší smysl.

Na toto téma jsem pro vás napsal mini eBook zdarma, kde popisuji 3 zásady pro dosažení spokojenosti v (pracovním) životě.

Odhaluji v něm svá životní přesvědčení, v čem spočívá ono kouzlo, aby se člověk cítil být šťastný. Čtení vám zabere jen pár minut a může pozitivně ovlivnit celý váš život.

eBook je ke stažení ZDARMA zde:

Položte si otázku:

"Chci být opravdu šťastný?"

Asi nikdo neodpoví jinak než ANO!

Svoboda a pocit štěstí je přirozenost každé živé bytosti. Jen každého z nás více či méně svazují různé strachy a přesvědčení, proč by něco nějak mělo či nemělo být a fungovat. A to nás od štěstí oddaluje.

Pojďme společně tyto vzorce chování nejen lidí, ale i celé společnosti překonat. Změňme společně pohled lidí na oblast finančního trhu a finanční poradenství jako takové. Po letech v této oblasti jsem přesvědčen, že je to možné. Je možné pomáhat lidem najít pro ně opravdu přínosná řešení a díky tomu si zajistit nejen vlastní finanční svobodu, ale především pocit vnitřního naplnění z dobře vykonané práce pro druhé.

Jmenuji se Daniel Jasný. Mnoho let mi říkali, že takhle to nemůže fungovat a já jim věřil. Jednoho dne jsem se rozhodl to změnit, uvěřil sobě a začal dělat věci po svém. Jde to! V současné době tvořím tým lidí, kteří smýšlí jinak - lidí, kteří chtějí objevit možnost, jak mít pozitivní vliv na kvalitu života druhých lidí a mají upřímný zájem jim pomoci zlepšit finanční situaci. Smýšlíme podobně?

Pro spolupráci není podmínkou předchozí zkušenost ve financích či znalost finančního trhu. Je však bezpochyby výhodou. Naopak podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou a pozitivní přístup k životu. :)

Zvu vás, abyste se začetli do mého příběhu níže na této stránce. Pokud by vám taková spolupráce dávala smysl, rád se s vámi uvidím osobně a předám vám kompletní informace o možnostech spolupráce v naší firmě.

Můj osobní příběh pro inspiraci v článku na blogu zde:

Otázka, ve které jsem měl jasno prakticky ihned. Trvalo jen několik měsíců než jsem pochopil, že potřebuji být svým pánem a že mi nestačí jen plnit úkoly zadané vedením firmy.…
Přečíst

Zvu vás na osobní setkání

Ing. Daniel Jasný
+420 774 285 379
info@danieljasny.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu a následné komunikaci během případné spolupráce Zásady zpracování osobních údajů