Jak úspěšně poskytovat placené servisní poradenství v praxi

Jsem rád, že chcete své služby posunout o úroveň výš. Rozhodl jsem se předat vám v kurzu veškeré své znalosti a zkušenosti získané podnikáním na finančním trhu za více než 10 let.

Naučíte se poskytovat placené servisní poradenství v praxi. Budete u klientů prodávat balíčky servisního poradenství, jak na běžícím páse. Vyladíme váš systém práce s klienty k maximální efektivitě a hlavně do něj zakomponujeme placené servisní poradenství. Vy budete klientům přinášet větší přidané hodnoty a odměnou vám bude vyšší a stabilnější příjem.

Co to je PSP a co vám přinese...

Reference poradců

Co říkají ti, kteří využili mé konzultace...

Dana jsem oslovil jako jednoho z řečníků po absolvování semináře placeného servisního poradenství od společnosti ADVALO. V individuálních konzultacích mi pomohl především nastavit procesy v jednání s klienty. Díky Danovi jsem si uvědomil, že ne vše je každému jasné, jak jsem se domníval a je potřeba to klientům říkat a vysvětlovat. Díky svému novému nastavení jsem získal nové klienty, na které bych si dříve netroufl. Dan umí své dlouholeté zkušenosti skvěle předávat dál a přidaná hodnota spolupráce s ním je pro mě doslova miliónová. Jeho konzultace doporučuji každému poradci, který si potřebuje ujasnit koncept svého podnikání a uchopit jej správně v praxi.
Bc. Tomáš Sasín, PFPfinanční poradce
Spolupráci s Danem bych určitě doporučila každému, kdo se chce někam dostat ve finančním poradenství, ale i těm, kteří si třeba nejsou jistí, zda je to pro ně správný směr. Mě osobně Dan pomohl získat skvělou zkušenost. Rozhodně dokáže dodat chuť do práce a celkově si spolupráce s ním moc cením.
Ing. Monika Strašáková26 let, účetní
S Danem jsem spolupracovala několik měsíců a díky němu jsem se naučila si lépe organizovat svůj čas a dělat věci efektivněji. Zlepšila jsem se v komunikaci s lidmi a ve vedení obchodního jednání. Celkově jsem moc ráda za tuto cennou zkušenost.
Bc. Adéla Galovičová29 let, makléřka

Co přesně se v kurzu naučíte...

vypsat v bodech... plus případně přidat video

Celková hodnota kurzu...

vypsat v bodech jednotlivé složky + k tomu vždy vyčíslit hodnotu. Zakončit to cenou za kurz.

Přidat upsell v podobě roční podpory a koučinku.

Přidat možnost, že pokud nechce kurz, lze využít jednorázovou konzultaci?

PSP přinásí klid, jistotu a radost

Sám poskytuji PSP již více než 2 roky a starám se o finanční portfolia přibližně 50 klientům/rodinám. Spolupráce s klienty mě více baví, protože díky tomu, že už nejsem tolik závislý na provizích, mám více času pohrát si s detaily a být tak klientům ještě přínosnější. Důkladněji si vše eviduji, což mi výrazně usnadňuje servisní práci s klientem v budoucnu. Už nemusím pracně vzpomínat, co jsme s klientem řešili v minulosti, hledat poznámky na různých místech. Nyní mám vše centralizované do jednoho CRM systému, kam má přístup i asistentka. Dříve jsem tohle vnímal jako "zbytečnou" (neproduktivní) práci navíc.

PSP přináší pocit jistoty nejen klientům, ale i poradci. Podvědomě mi u mého podnikání vždy vadilo, že každý měsíc začínám od nuly a můj výdělek je závislý na provizích z nově uzavřených smluv. Nyní chodím spát s pocitem, že mi každý měsíc přijde cca 20 000 Kč na pravidelných platbách od klientů. Získal jsem tedy svůj vytoužený fixní základ, který se postupně zvyšuje s příchodem dalších klientů do režimu PSP.

Reference klientů

Co říkají klienti v rámci našich pravidelných výročních setkání...

Za nás oboch absolútna spokojnosť. Je úplne skvelé mať výročnú schôdzku a prebrať kde by mohli byť eventuálne zmeny, čo sa zmenilo a tým pádom aká zmena portfolia je vhodná. Plus viete veci skvelo vysvetliť, takže za mňa osobne značka ideál. Je úplne skvelé že máte pod palcom všetky výročia zmlúv, ste schopný k nim eventuálne vyjednať zľavy, eventuálne zmeny ak treba, čo by bežný človek ani neskúšal. Celkovo táto zložka, kde sa o zmluvy nemusíme starať my, výrazne odbremení život. Priebeh riešenia hypotéky tiež považujeme za hladký a efektívny, takže super :). Ja dúfam že som na nič nezabudla, v každom prípade, sme veľmi spokojní klienti :) 
Stanislava a Matěj Bezdíčkovi32 a 34 let, výzkumníci
Placené poradenství využívám už několik let. Pomáhá mi lépe zhodnotit finanční prostředky, které mám k dispozici a ušetřit na výdajích. Na pana Jasného není problém se obrátit s libovolnou otázkou a spoustu administrativy řeší za mě. Sám mě upozorňuje na výročí smluv a každý rok vypracuje aktuální finanční plán. S jeho službami jsem spokojený a mohu jen doporučit.
Ing. Michal Konečný36 let, programátor
Oceňuji, že vždy vše vysvětlujete jasně a srozumitelně. Jsem rád, že se vždy sám ozvete, když je něco třeba. Je vidět, že se zajímáte o klienta, ale i o finanční trh a jste informován. Sám bych neměl šanci ani čas se k těm informacím dostat a hlavně se v nich vyznat.
Ing. Petr Horáček39 let, programátor
S panem Jasným spolupracujeme už 6 let. Na naší spolupráci nejvíc oceňuji otevřenou komunikaci, rychlé jednání a "nevnucovaní" nabídek za každou cenu. Všechny produkty jsou nastaveny naší rodině a rozpočtu na míru. Po důkladném vysvětlení a vzájemné dohodě. Díky faktu, že spousta finančních záležitostí lze založit/upravit on-line, není ani problém vzdálenost. Velkým přínosem je pro nás i to, že se nemusíme o nic starat. Veškeré informace k nastavení plateb dostaneme do e-mailu, veškeré dokumenty k podpisu jsou předem připraveny. Končící fixaci hypotéky hlídat taky nemusíme, máme na to "svého" člověka. Vzhledem k tomu, že se ve finančním trhu a aktuálních produktech nevyznám dává mi smysl platit odborníka, který mi svými službami v konečném důsledku nakonec peníze může i ušetřit.
Alena Sobotková s rodinou37 let, zdravotní laborantka
Spolupracuji s panem Jasným již od roku 2016 a jsem spokojen. Oceňuji jeho profesionalitu, znalost trhu a individuální přístup. Díky němu jsem zvýšil finanční zabezpečení své rodiny a nyní ladíme investiční portfolio. Placené servisní poradenství mi dává smysl, protože mám pravidelnou kontrolu a aktualizaci portfolia a také možnost konzultovat s ním jakékoliv otázky. Nedávno jsem bohužel řešil pojistnou událost. Jsem rád že jsem místo listování pojistnými podmínkami mohl jen zvednout telefon a v rámci servisu nechat událost vyřešit právníkem. Je pro mě nejen finančním poradcem, ale i důvěryhodným partnerem.
Mgr. Josef Ludvíček s rodinou33 let, programátor
Ve finančních produktech se orientuji velmi letmo. Z nepřeberného množství, ale málokdy mám čas vybírat a pročítat podmínky, které mě velmi často matou. Pan Jasný mi vždy ochotně poradí a pomůže mi zařídit vše potřebné. Vše mam nastavené na míru tak, jak to mě a mé rodině vyhovuje. Hlavní výhodou placených servisních služeb je pro mě hlavně fakt, že za mě pan Jasný hlídá výročí smluv a v případě potřeby, zařídí vhodnou aktualizaci portfolia pro získání výhodnějších podmínek. Jsem jeho klientkou téměř 5 let a za tu dobu se stal klientem i můj manžel a širší rodina.
Monika Uhlířová s rodinou30 let, administrativní pracovnice

Co získáte zakoupením kurzu?

Vypsat v bodech hlavní přidané hodnoty pro poradce, když se rozhodne vydat se cestou PSP...

Ing. Daniel Jasný
+420 774 285 379