Co dnes máme JISTÉHO?

Ukážu vám kroky, které nás k jistotě přibližují...

Každý chce JISTOTU v nejisté době. Ale v čem spočívá? Kde ji hledat? A lze jí vůbec dosáhnout?

Tyto a možná i další otázky vyvstanou člověku v mysli, když se řekne ono magické slůvko jistota.

Nechci vás hned na úvod zklamat, ale ani klamat. Jistou máme v životě jen jednu věc - dnes žijeme a jednoho dne nebudeme. Ale jak bude vypadat ten čas mezi tím, to už je na každém z nás.

Vydejte se semnou na cestu, která se může zdát na první pohled velmi nejistá, ale opak je pravdou. Kráčím po ní již osmým rokem a živím pětičlennou rodinu. Kdo rodinu máte, víte nejlíp, že stabilní příjem je základ.

 

Čím déle po této cestě kráčím, tím víc jsem přesvědčen o tom, že je správná. Odjakživa spatřuji největší jistotu v tom, co sám přímo ovlivním a o čem mohu rozhodovat. Čím více lidí či jiných proměnných vstupuje do hry, tím méně mám danou věc pod kontrolou. Proto už více než 7 let podnikám a díky tomu vím přesně na čem jsem. Žádný nadřízený, ředitel ani majitel firmy nade mnou. Nikdo, kdo by filtroval informace, které se ke mně dostávají, abych se nedozvěděl víc, než potřebuji pro svou pracovní činnost. V nevědomosti člověk může nacházet určitý klid. Ale pak může být z ničeho nic nemile překvapen.

Když jsem svým pánem, mám 100% přehled. Vím přesně, kolik mám zákazníků a jak se mi zrovna daří. Mám přehled o tom, co je aktuálně potřebné dělat pro dosahování dobrých výsledků a mohu vždy v pravý moment reagovat na danou situaci. Nikdo mi nemůže dát výpověď a tím pádem nemohu ze dne na den přijít neplánovaně o práci.

Aby moje služby byly žádané, musí být pro druhé opravdu přínosné. To znamená, že musím v první řadě myslet na blaho zákazníka a dávat mu za jeho peníze vždy o něco víc než očekává. Protože krása sice lidi přiláká, ale pouze kvalita je přiměje se vrátit. A spokojený zákazník se zpravidla nevrací sám.

Když se ptám svých klientů, co pro ně bylo rozhodující v tom, proč řeší své finance právě semnou, téměř všichni odpovídají "doporučení".

ODKAZ NA VIDEO ČI INZERÁT - O ČEM JE TATO PRÁCE - V ČEM SPOČÍVÁ TATO PŘÍLEŽITOST

…Někde popsat, co je myšlenkou mého finančně-životního poradenství. Možná natočit video nebo napsat článek na toto téma.

Pokud si říkáte, že podnikání není pro vás. Že nevíte, kde byste vzali první zákazníky. Že byste to nezvládli. Že je to nejisté. A podobně. Přečtěte si …… NĚCO CO VYTVOŘÍM ke stažení…… Nebo si o tom můžeme popovídat. Rád vám ukážu širší souvislosti, ať se můžete rozhodnout na základě kompletních informací.

Pokud si říkáte, že finanční trh není pro vás, že o něm takřka nic nevíte nebo že těmto institucím nedůvěřujete, jste na tom úplně stejně, jako jsem byl já v roce 2013, kdy jsem začal podnikat na finančním trhu. Proč jsem i přes veškeré pochybnosti začal? Viděl jsem v tom obrovskou příležitost. I o tom vám rád řeknu více. Nyní živím pětičlennou rodinu a vím, že v době, kdy jiní neočekávaně přichází o příjem, se nemám čeho bát.

Povedu vás krok za krokem. Stačí, když budete chtít.

 

…………..vložit X referencí od spolupracovníků…………..

 

Protože klientů je stále víc a poptávka po mých službách roste, rozhodl jsem se sestavit tým lidí, kteří budou schopni nabízet lidem službu stejné kvality. Požadavky mám jen dva. Středoškolské vzdělání s maturitou nebo předchozí praxe v oboru financí. A vaše odhodlání dokázat to. Živit se jako podnikatel a šířit mezi lidi službu finančně-životního poradenství. Vše ostatní už zvládneme spolu.

Zvu vás na osobní či online setkání, kde si můžeme blíže popovídat o VAŠICH PŘEDSTAVÁCH a možnostech

Ing. Daniel Jasný
+420 774 285 379
info@danieljasny.cz