3 ZÁSADY PRO DOSAŽENÍ SPOKOJENOSTI V (PRACOVNÍM) ŽIVOTĚ

eBook ZDARMA

Prací člověk tráví velkou část života. Proto, aby byl dlouhodobě spokojený, je důležité, aby mu to, co dělá, dávalo hlubší smysl.

Na toto téma jsem pro vás napsal mini eBook zdarma, kde popisuji 3 zásady pro dosažení spokojenosti v (pracovním) životě.

Odhaluji v něm svá životní přesvědčení, v čem spočívá ono kouzlo, aby se člověk cítil být šťastný. Čtení vám zabere jen pár minut a může pozitivně ovlivnit celý váš život.

eBook je ke stažení ZDARMA zde:

Položte si otázku:

"Chci být opravdu šťastný?"

Asi nikdo neodpoví jinak než ANO!

Svoboda a pocit štěstí je přirozenost každé živé bytosti. Jen každého z nás více či méně svazují různé strachy a přesvědčení, proč by něco nějak mělo či nemělo být a fungovat. A to nás od štěstí oddaluje.

Pojďme společně tyto vzorce chování lidí ve společnosti překonat. Změňme společnými silami nejdřív realitu vlastního života a následně ukažme lidem oblast finančního trhu a finančního poradenství v novém světle. Po letech podnikání v této oblasti jsem přesvědčen, že je to možné. Je možné pomáhat lidem najít pro ně opravdu přínosná řešení a díky tomu si zajistit nejen vlastní finanční svobodu, ale především pocit vnitřního naplnění z dobře vykonané práce pro druhé.

Jmenuji se Daniel Jasný. Mnoho let mi říkali, že takhle to nemůže fungovat a já jim věřil. Jednoho dne jsem se rozhodl to změnit, uvěřil sobě a začal dělat věci po svém. Jde to!

Ať už se nacházíte v jakékoliv životní etapě a věnujete se libovolnému pracovnímu oboru, věřte, že je možné, aby to fungovalo tak, jak cítíte, že je to správné. Změna je možná vždy!

V současné době tvořím tým lidí, kteří chtějí objevit možnost, jak mít pozitivní vliv na kvalitu života druhých lidí a mají upřímný zájem jim pomoci zlepšit finanční situaci. A současně tímto přístupem pomáhat i sobě, aby se cítili v (pracovním) životě lépe. Smýšlíme podobně?

Pro spolupráci není podmínkou předchozí zkušenost ve financích či znalost finančního trhu. Je však bezpochyby výhodou. Naopak podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou a pozitivní přístup k životu. :)

Zvu vás, abyste se začetli do mého příběhu níže na této stránce. Pokud by vám spolupráce se mnou dávala smysl, rád se s vámi uvidím osobně a probereme naše vzájemné představy o tom, co by mělo přinášet naše společné snažení. S každým jedincem spolupráci nastavuji individuálně přesně dle jeho představ a potřeb.

Těším se na vás,

Daniel

Můj osobní příběh pro inspiraci v článku na blogu zde:

Otázka, ve které jsem měl jasno prakticky ihned. Trvalo jen několik měsíců než jsem pochopil, že potřebuji být svým pánem a že mi nestačí jen plnit úkoly zadané vedením firmy.…
Přečíst

Chcete se mě na něco zeptat?

Pošlete mi svůj dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu a následné komunikaci během případné spolupráce Zásady zpracování osobních údajů