7 tipů pro finanční poradce

Jak se zbavit závislosti na provizích a zajistit si stabilní příjem, bez nutnosti získávat nové klienty a kupovat leady


Taky už vás ve financích štve když:

🚩 Věnujete mraky času klientovi a ten si to pak "rozmyslí"...
🚩 Jste nedocenění a provize nakonec nepřijdou...
🚩Tíží vás propady a pocity nespravedlnosti...
🚩 Nebaví neustále uhánět nové a nové klienty a kupovat leady...

Za 13 minut vám vysvětlím KLIČOVÉ BODY, na kterých ZÁVISÍ dlouhodobá stabilita příjmu finančního poradce.

Předám vám 11+ let know-how podnikání ve financích, které mi pomohlo překonat přesně ty překážky a pasti, které se dnes lepí na paty i vám. Vím, přesně, co v práci řešíte a jak z toho kolotoče ven.

🎯 Naučím vás, jak si zajistit přímé platby od klientů, nadstandarní služby a vybudovat systém placeného servisního poradenství ke stabilizaci vašich příjmů, osobní rovnováhy a životní pohody.

Přehrajte si video
7 tipů pro finanční poradce

Jsem rád, že chcete rozvíjet své podnikání a zlepšovat životy svým klientům. Ve videu se dozvíte to zásadní, co s poskytováním placeného servisního poradenství v praxi souvisí a jak si VÝRAZNĚ usnadnit život a práci poradce.

Už žádné storna provizí a nezaplacené hodiny práce

Dokážete si představit, že už nebudete řešit případy, kdy se objeví záporná částka v provizním výpise? Díky úzké spolupráci s klientem výrazně posílíte vzájemný vztah a DŮVĚRU.

Mám stabilní měsíční příjem a dostatek klientů už NAVŽDY

Jak byste se cítili, kdybyste každý měsíc nezačínali na nule? Místo toho se každé ráno budíte s pocitem, že minimálně 50 000 Kč máte jistých. 

Spokojené podnikání bez emočních propadů 

Uvažovali jste někdy za svou kariéru, že s finančním poradenstvím seknete? Já mnohokrát! Teď už to neřeším, protože spouštěče těchto myšlenkových pochodů jsem nechal úspěšně odejít.

Co vám video přinese?

  • Získáte úplně nový pohled, jak přistupovat k finančnímu poradenství
  • Pomůže vám ujastit si, zda je PSP pro vás ta správná cesta
  • Dá vám námět, jak myšlenku PSP správně komunikovat s klienty
  • Nastíní vám, s čím můžete při zavedení PSP do praxe počítat
  • Upozorní vás na možná úskalí a chyby, kterým je možné se vyvarovat
  • Přinese vám námět na byznys plán

A kdo jsem já, že si dovoluji Vám radit?

Podnikání ve financích se věnuji od roku 2013. Mám vlastní firmu, zaměřuji se na komplexní finanční poradenství a poskytuji klientům placené nadstandardní služby. Stal jsem se stálým hostem na seminářích společnosti ADVALO, která vzdělává finanční poradce v oblasti placeného servisního poradenství (PSP).
Jsem autorem kurzu PSP Mastermind pro finanční poradce, kde prostřednictvím individuálních konzultací pomáhám poradcům zařadit PSP do jejich byznys modelu. Jsem přesvědčený, že PSP je směr, kterým se bude svět financí v budoucnu ubírat a proto okolo tohoto tématu buduji komunitu podobně smýšlejících lidí, kteří se vzájemně inspirují a posouvají dál. Přidáte se k nám? ✔

0
Rodin v placeném poradenství
0
tisíc Kč v platbách od klientů
0
Let zkušeností

Reference

Co říkají ti, kteří mou pomoc využili...

Absolvoval jsem kurz PSP Mastermind a celý kurz mě velmi příjemně překvapil. Dan mi na začátku kurzu sliboval, že z něj budu odcházet už s prvními platícími klienty k čemuž jsem byl skeptický. Ale ono se to doopravdy stalo! Kurz vřele doporučuji všem finančním poradcům, kterým dává smysl myšlenka placeného servisního poradenství.
Ing. Vladimír Franc, PFPfinanční poradce
Dana jsem oslovil jako jednoho z řečníků po absolvování semináře placeného servisního poradenství od společnosti ADVALO. V individuálních konzultacích mi pomohl především nastavit procesy v jednání s klienty. Díky Danovi jsem si uvědomil, že ne vše je každému jasné, jak jsem se domníval a je potřeba to klientům říkat a vysvětlovat. Díky svému novému nastavení jsem získal nové klienty, na které bych si dříve netroufl. Dan umí své dlouholeté zkušenosti skvěle předávat dál a přidaná hodnota spolupráce s ním je pro mě doslova miliónová. Jeho konzultace doporučuji každému poradci, který si potřebuje ujasnit koncept svého podnikání a uchopit jej správně v praxi.
Bc. Tomáš Sasín, PFPfinanční poradce
Spolupráci s Danem bych určitě doporučila každému, kdo se chce někam dostat ve finančním poradenství, ale i těm, kteří si třeba nejsou jistí, zda je to pro ně správný směr. Mě osobně Dan pomohl získat skvělou zkušenost. Rozhodně dokáže dodat chuť do práce a celkově si spolupráce s ním moc cením.
Ing. Monika Strašákovádaňová poradkyně
S Danem jsem spolupracovala několik měsíců a díky němu jsem se naučila si lépe organizovat svůj čas a dělat věci efektivněji. Zlepšila jsem se v komunikaci s lidmi a ve vedení obchodního jednání. Celkově jsem moc ráda za tuto cennou zkušenost.
Bc. Adéla Galovičovámakléřka
Dana jsme poznali v našem vzdělávacím kurzu. Ukázalo se, že má problematiku servisního poradenství již velmi dobře promyšlenou, ví, co chce svým klientům předávat a jaká je cena jeho práce. Během velmi krátké doby se mu podařilo představit službu svým klientům a úspěšně s nimi navázat novou podobu obchodního vztahu. Proto se Daniel stal i jednou z tváří našich následujících cyklů vzdělávání a pravidelně jej velmi rádi požádáme o pomoc a vhled do problematiky, protože dokáže velmi srozumitelně popsat svá jednání s klienty, výhody placeného poradenství pro klienta, změnu v nastavení mysli poradce. V praxi svým klientům přináší nadstandardní služby nad rámec klasického finančního poradenství a klienti s ním velmi rádi navazují dlouhodobý vztah.
Marcela Jirků a Lukáš KaplanBusiness developerka a jednatel společnosti ADVALO